info
عکس ایستگاه اتوبوس انتهای ارتش
category

ایستگاه اتوبوس انتهای ارتش محله سوهانک، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس انتهای ارتش

ایستگاه اتوبوس انتهای ارتش (ایستگاه اتوبوس) در محله سوهانک تهران و بزرگراه ارتش واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و دو ایستگاه اتوبوس در محله سوهانک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سوپر مارکت لاله، باغ تالار بنانیه، بوستان کوی لاله، سنترال تیونینگ شرق و باشگاه اسکیت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس انتهای ارتش تهران

ایستگاه اتوبوس انتهای ارتش تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله سوهانک قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه ارتش قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس انتهای ارتش تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس کوروش را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس انتهای ارتش تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده انتهای ارتش واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کمیته امداد امام خمینی
  بزرگراه ارتش، شهید سوهانی، بین یزدان فر و میدان سوهانی
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع دانشگاهی ولایت
  بزرگراه ارتش، شهید سوهانی، بین یزدان فر و میدان سوهانی
 • ایستگاه اتوبوس مرکز آموزش و الکترونیک
  بزرگراه ارتش، نرسیده به شاه مرادی
 • ایستگاه اتوبوس برج های مروارید
  بزرگراه ارتش، شهید سوهانی، بین باغ مهر و میدان سوهانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس انتهای ارتش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس انتهای ارتش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس انتهای ارتش ندارد.
  neshan logo