info
عکس ایستگاه اتوبوس هنرستان
category

ایستگاه اتوبوس هنرستان محله مشیریه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس هنرستان

ایستگاه اتوبوس هنرستان (ایستگاه اتوبوس) در محله مشیریه تهران و خیابان بوعلی شرقی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و دو ایستگاه اتوبوس در محله مشیریه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ فراهانی و همچنین شیرینی سی گل، موتورسازی محسن، فنی و حرفه ای شهید چمران شماره 9، دبیرستان صدیقه کبری و کلانتری 169 مشیریه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس هنرستان تهران

در شهر تهران، محله مشیریه ، ایستگاه اتوبوس هنرستان تهران قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه نجفی رستگار، هنرستان، بوعلی شرقی است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس هنرستان تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی ارم قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس هنرستان تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده هنرستان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بوعلی غربی
  بزرگراه امام رضا، بلوار حسینی مزینانی، بین ابوحمزه و معصومی
 • ایستگاه اتوبوس داروخانه
  بزرگراه امام رضا، بلوار حسینی مزینانی، بین سوم و چهارم
 • ایستگاه اتوبوس فروردین
  بزرگراه امام رضا، بلوار حسینی مزینانی، بین فروردین و بوعلی
 • ایستگاه اتوبوس چهارم شرقی
  بزرگراه امام رضا، بلوار حسینی مزینانی، بین چهارم و سعیدی
 • ایستگاه اتوبوس سلیمانی
  بزرگراه امام رضا، شهید مجتبی طاهری، شهید قدیانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس هنرستان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس هنرستان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس هنرستان ندارد.
  neshan logo