عکس بانک حکمت ایرانیان مشاهده در نقشه نشان
category

بانک حکمت ایرانیان (محله ازگل، تهران)

بانک
1.0
1 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه شهید بابایی

موقعیت بانک حکمت ایرانیان در محله ازگل تهران را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.


ایستگاه‌های نزدیک به بانک حکمت ایرانیان

بانک حکمت ایرانیان (بانک) در محله ازگل تهران و خیابان کنارگذر بابایی واقع شده است. این مکان یکی از پنج بانک در محله ازگل تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید لوازم یدکی خودرو و همچنین مهمانسرای هوانیروز، پایگاه بیمارستان شهید کشوری هوانیروز، داروخانه صدر، درمانگاه هوانیروز و شرکت تعاونی مسکن سیمرغ هوانیروز قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه شهید بابایی

تلفن تماس: 02122982730


سایر بانک‌های که در محدوده بانک حکمت ایرانیان واقع شده‌اند:

 • بانک سپه(حکمت سابق) شعبه الماس
  (4.0)
  نیروی زمینی، تقاطع مجتمع الماس ایران
 • فردا بانک
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کیهان (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک حکمت ایرانیان تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  بانک خودپرداز

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک حکمت ایرانیان تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک حکمت ایرانیان تهران ندارد.
  neshan logo