info
عکس ایستگاه اتوبوس مهران 18
category

ایستگاه اتوبوس مهران 18 محله دانش آموز، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مهران 18

ایستگاه اتوبوس مهران 18 (ایستگاه اتوبوس) در محله دانش آموز مشهد و بلوار مهران واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله دانش آموز مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پیتزا ساندویچ روژان، مسجد و حسینیه حضرت سکینه، داروخانه، اتوسرویس وتعمیرگاه نادر و تراشکاری امیر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مهران 18 مشهد

ایستگاه اتوبوس مهران 18 مشهد در شهر مشهد، محله دانش آموز و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار دانش آموز، بلوار مهران است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مهران 18 مشهد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از مشهد دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین تاکسی ارس را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مهران 18 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ادیب 5
  ادیب نیشابوری جنوبی
 • ایستگاه اتوبوس آموزگار 46
  بلوار آموزگار
 • ایستگاه اتوبوس آموزگار 44
  بلوار آموزگار، بین آموزگار 44 و آموزگار 46
 • ایستگاه اتوبوس فرهنگ 22
  بلوار دانش آموز، بلوار فرهنگ
 • ایستگاه اتوبوس آموزگار 45
  بلوار آموزگار
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 18 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مهران 18 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 18 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مهران 18 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مهران 18 ندارد.
  neshan logo