عکس ایستگاه اتوبوس هلال احمر
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس هلال احمر (محله بلورسازی، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه نواب صفوی، بین قزوین و اسکندری

موقعیت ایستگاه اتوبوس هلال احمر در محله بلورسازی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس هلال احمر (ایستگاه اتوبوس) در محله بلورسازی تهران و خیابان کنارگذر نواب صفوی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست ایستگاه اتوبوس در محله بلورسازی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان کودکان شهید فهمیده و تهران میتسوبیشی و همچنین تهران کالا، جایگاه اختصاصی 111، بازار میوه و تره بار نواب، تیپاکس و بوستان تلاش قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو بریانک، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس هلال احمر

در شهر تهران، محله بلورسازی خیابان کنارگذر نواب صفوی، ایستگاه اتوبوس هلال احمر قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه نواب صفوی، بین قزوین و اسکندری می‌باشد. ایستگاه اتوبوس هلال احمر محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو هلال احمر قرار دارد. همچنین آژانس اتوشهباز را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه نواب صفوی، بین قزوین و اسکندری


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده هلال احمر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مرادی
  قزوین، مرادی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه مسجد
  برادران حسنی، بین قویدل و اولیایی پور
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس هلال احمر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس هلال احمر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس هلال احمر ندارد.
  neshan logo