info
عکس ایستگاه اتوبوس پارک بنفشه
category

ایستگاه اتوبوس پارک بنفشه محله مشیریه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پارک بنفشه

ایستگاه اتوبوس پارک بنفشه (ایستگاه اتوبوس) در محله مشیریه تهران و خیابان سازمان آب واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و هشت ایستگاه اتوبوس در محله مشیریه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مدرسه شهید بابایی، پارک بنفشه، کافه کباب بنفشه، ورزشگاه شهدای مشیریه و سرای محله مشیریه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارک بنفشه تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس پارک بنفشه تهران است که در محله مشیریه قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه نجفی رستگار، زرین خواه شرقی، سازمان آب، بین چهاردهم و قره شیدان واقع شده است. ایستگاه اتوبوس پارک بنفشه تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پارک بنفشه تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.





سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پارک بنفشه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پامچال
  بزرگراه امام رضا، بلوار حسینی مزینانی، بوعلی غربی
 • ایستگاه اتوبوس هنرستان
  بزرگراه نجفی رستگار، هنرستان، بوعلی شرقی
 • ایستگاه اتوبوس فنی و حرفه ای شهید چمران
  بزرگراه نجفی رستگار، هنرستان، بوعلی شرقی
 • ایستگاه اتوبوس شهرک رضویه
  بزرگراه امام رضا، امام سجاد، اسکندرلو، بین کریمی 1 و رحیمی
 • ایستگاه اتوبوس رضویه
  بزرگراه امام رضا، امام سجاد، اسکندرلو، بین کریمی 1 و رحیمی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پارک بنفشه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پارک بنفشه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پارک بنفشه ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه نجفی رستگار، زرین خواه شرقی، سازمان آب، بین چهاردهم و قره شیدان
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo