info
عکس ایستگاه اتوبوس فنی و حرفه ای شهید چمران
category

ایستگاه اتوبوس فنی و حرفه ای شهید چمران محله مشیریه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فنی و حرفه ای شهید چمران

ایستگاه اتوبوس فنی و حرفه ای شهید چمران (ایستگاه اتوبوس) در محله مشیریه تهران و خیابان بوعلی شرقی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و هشت ایستگاه اتوبوس در محله مشیریه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ فراهانی و همچنین شیرینی سی گل، فنی و حرفه ای شهید چمران شماره 9، موتورسازی محسن، دبیرستان کاردانش پسرانه شهدای 15 خرداد و کلانتری 169 مشیریه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فنی و حرفه ای شهید چمران تهران

ایستگاه اتوبوس فنی و حرفه ای شهید چمران تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله مشیریه پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه امام رضا، امام خمینی، بوعلی شرقی است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس فنی و حرفه ای شهید چمران تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی ارم قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس فنی و حرفه ای شهید چمران تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فنی و حرفه ای شهید چمران واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بوعلی غربی
  بزرگراه امام رضا، حسینی مزینانی، بین ابوحمزه و معصومی
 • ایستگاه اتوبوس داروخانه
  بزرگراه امام رضا، حسینی مزینانی، بین سوم و چهارم
 • ایستگاه اتوبوس چهارم شرقی
  بزرگراه امام رضا، حسینی مزینانی، بین چهارم و سعیدی
 • ایستگاه اتوبوس فروردین
  بزرگراه امام رضا، حسینی مزینانی، بین فروردین و بوعلی
 • ایستگاه اتوبوس سلیمانی
  بزرگراه امام رضا، شهید مجتبی طاهری، شهید قدیانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فنی و حرفه ای شهید چمران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فنی و حرفه ای شهید چمران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فنی و حرفه ای شهید چمران ندارد.
  neshan logo