info
عکس بانک تجارت
category

بانک تجارت محله پاسداران، یزد

درباره‌ی بانک تجارت

بانک تجارت (بانک) در محله پاسداران یزد و خیابان مرز محله واقع شده است. این مکان یکی از سه بانک در محله پاسداران یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان اطفال دکتر مسعودی و همچنین مرکز تحقیقات مواد معدنی ایران - یزد، خودپردازبانک تجارت، باشگاه پرورش اندام و کراسفیت پایا، مسجد امام حسین (ع) و کافه لکستان قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک تجارت یزد

بانک تجارت یزد در شهر یزد، محله پاسداران قرار گرفته است. بانک تجارت یزد را می‌توان از بانک‌های خوب محله پاسداران برشمرد. بانک تجارت و بانک رفاه کارگران شعبه ابن سینا بانک‌های دیگری هستند که در محدوده این بانک قرار دارند. خودپرداز این بانک هم به ارائه خدمات به شما می‌پردازد.

چطور به بانک تجارت یزد برویم؟

وسایل حمل‌ونقل عمومی شما را راحت و سریع به این بانک می‌رسانند. ایستگاه اتوبوس مسجد امام حسن، ایستگاه اتوبوسی است که در نزدیکی بانک تجارت یزد قرار دارد.

اپلیکیشن نشان به شما کمک می‌کند تا از بهترین مسیر به این بانک برسید. مسیریاب نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما می‌گذارد. این اطلاعات دیگر شامل آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس و مترو، با خودرو شخصی، مسیر پیاده و نظر کاربران در مورد این بانک است. یادتان باشد اگر به بانک تجارت یزد مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

اطلاعات دقیق بانک تجارت یزد در ادامه برای شما قرار داده شده است. در محدوده این بانک خودپردازها و بانک‌های دیگری نیز وجود دارند که در ادامه فهرست آن‌ها را مشاهده می‌کنید.

سایر بانک‌های که در محدوده بانک تجارت واقع شده‌اند:

 • بانک تجارت
  (5.0)
  بلوار شهید قندی، دکتر اسلامی ندوشن
 • بانک رفاه کارگران شعبه ابن سینا
  (2.0)
  بلوار ابن سینا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط اشرفی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک تجارت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک تجارت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک تجارت ندارد.
  neshan logo