info
عکس ایستگاه اتوبوس دلاوران 47
category

ایستگاه اتوبوس دلاوران 47 محله سرافرازان، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دلاوران 47

ایستگاه اتوبوس دلاوران 47 (ایستگاه اتوبوس) در محله سرافرازان مشهد و بلوار دلاوران واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و شش ایستگاه اتوبوس در محله سرافرازان مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پنج شنبه بازار و همچنین بوستان دلاوران، مسجد حجت بن الحسن (عج)، گالری زرین گام، سوپر تلفنی آرمان و رز مارکت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دلاوران 47 مشهد

ایستگاه اتوبوس دلاوران 47 مشهد را می‌توانید در شهر مشهد، محله سرافرازان پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار نماز، بلوار دلاوران، بین دلاوران 45 و 47 می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس دلاوران 47 مشهد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از مشهد دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

آژانس درون شهری پدرام هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس دلاوران 47 مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دلاوران 47 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس نماز 5
  بلوار نماز، بین نماز3 و نماز 5
 • ایستگاه اتوبوس سرافرازان 15
  بلوار سرافرازان، بین سرافرازان 15 و بلوار نماز
 • ایستگاه اتوبوس سرافرازان 38
  بلوار سرافرازان، بین سرافرازان 38 و 40
 • ایستگاه اتوبوس نماز 6
  بلوار نماز
 • ایستگاه اتوبوس نخل 21/3
  بزرگراه کمربند سبز، بلوار دلاوران
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 23 مهر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دلاوران 47 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 23 مهر ماه 1402

  نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس دلاوران 47

  به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
   مبین فاطمی
   یکشنبه 18 تیر ماه 1402

   خیلی خیلی دیر میاد یک فکری باید بکنید به حالش

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دلاوران 47 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دلاوران 47 ندارد.
  neshan logo