عکس ایستگاه اتوبوس دعبل خزاعی
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس دعبل خزاعی (محله رضاشهر، مشهد)

ایستگاه اتوبوس
4.5
2 رای
استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار پیروزی، دعبل خزاعی

موقعیت ایستگاه اتوبوس دعبل خزاعی در محله رضاشهر مشهد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس دعبل خزاعی (ایستگاه اتوبوس) در محله رضاشهر مشهد و خیابان دعبل خزاعی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و هفت ایستگاه اتوبوس در محله رضاشهر مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی رستوران سدروس، فست فود کندل، آموزشگاه رانندگی رانیران، حسینیه آل یاسین و اداره پست رضاشهر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دعبل خزاعی

ایستگاه اتوبوس دعبل خزاعی در شهر مشهد، محله رضاشهر و خیابان دعبل خزاعی قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار پیروزی، دعبل خزاعی است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس دعبل خزاعی عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از مشهد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو شهید کاوه قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس آتی سیر قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس دعبل خزاعی مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار پیروزی، دعبل خزاعی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دعبل خزاعی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس نوفل لوشاتو 14
  بلوار خاقانی، بزرگراه کلانتری، کلانتری11، نوفل لوشاتو، بین نوفل12 و 14
 • ایستگاه اتوبوس بهارستان 4
  بلوار شهید کاوه، کاوه 8، بهارستان، بین بهارستان 4 و 6
 • ایستگاه اتوبوس میدان شهید آل شهیدی
  بلوار شهید فکوری، بعد از میدان سیدعلی آل شهیدی
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان کودکان اکبر
  بلوار شهید کاوه، بین کاوه 8 و دانایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دعبل خزاعی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دعبل خزاعی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دعبل خزاعی ندارد.
  neshan logo