info
عکس ایستگاه اتوبوس دعبل خزائی
category

ایستگاه اتوبوس دعبل خزائی محله رضاشهر، مشهد

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دعبل خزائی

ایستگاه اتوبوس دعبل خزائی (ایستگاه اتوبوس) در محله رضاشهر مشهد و خیابان دعبل خزاعی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و هفت ایستگاه اتوبوس در محله رضاشهر مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی رستوران سدروس، فست فود کندل، آموزشگاه رانندگی رانیران، حسینیه آل یاسین و اداره پست رضاشهر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دعبل خزائی مشهد

ایستگاه اتوبوس دعبل خزائی مشهد در شهر مشهد، محله رضاشهر و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار پیروزی، دعبل خزاعی است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس دعبل خزائی مشهد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از مشهد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو شهید کاوه قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس نوفل قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس دعبل خزائی مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دعبل خزائی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس نوفل لوشاتو 14
  بزرگراه شهید کلانتری، نوفل لوشاتو، بین نوفل12 و 14
 • ایستگاه اتوبوس بهارستان 4
  بلوار شهید کاوه، فکوری85 - شهید کاوه 8 (ارغوان)، بهارستان، بین بهارستان 1 و 3
 • ایستگاه اتوبوس میدان شهید آل شهیدی
  بلوار شهید فکوری
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان کودکان اکبر
  بلوار شهید کاوه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 09 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دعبل خزائی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 09 آذر ماه 1402

  نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس دعبل خزائی

  به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
   کاربر نشان
   پنجشنبه 09 آذر ماه 1402

   خط خیلی دیر میاد شلوغه

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دعبل خزائی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دعبل خزائی ندارد.
  neshan logo