info
عکس ایستگاه اتوبوس ابتدای پورسینا
category

ایستگاه اتوبوس ابتدای پورسینا محله پورسینا، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ابتدای پورسینا

ایستگاه اتوبوس ابتدای پورسینا (ایستگاه اتوبوس) در محله پورسینا مشهد و خیابان خوش سیما واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله پورسینا مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار موعود و همچنین کلانتری شهید رجایی، سوپر هندا، داروخانه شبانه روزی دکتر امامیان، فست فود رز و دفتر پیشخوان دولت 72191068 قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابتدای پورسینا مشهد

ایستگاه اتوبوس ابتدای پورسینا مشهد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد است که در محله پورسینا قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار حر، خوش سیما می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس ابتدای پورسینا مشهد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف مشهد دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی شبانه روزی اقدسیه واقع شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس ابتدای پورسینا مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس ابتدای پورسینا

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  MDP
  چهارشنبه 18 مرداد ماه 1402

  ایستگاه نه نیمکت داره نه سایه بان اتوبوس ۵۵ هم دیر میاد خیلی

  1

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ابتدای پورسینا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس اروند 2
  بلوار حر، اروند 2
 • ایستگاه اتوبوس شهید غلامی 15
  بلوار حر، بلوار مهریز، مهریز 32، معقول 40 - شهید غلامی، بین شهید غلامی 17 و 19
 • ایستگاه اتوبوس شهید غلامی 8
  بلوار حر، بلوار مهریز، مهریز 32، معقول 40 - شهید غلامی، بین شهید غلامی 17 و 19
 • ایستگاه اتوبوس فرهنگ سرای سلامت
  بلوار حر، شهید کارگر راضی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ابتدای پورسینا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ابتدای پورسینا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ابتدای پورسینا ندارد.
  neshan logo