info
عکس ایستگاه اتوبوس قدس
category

ایستگاه اتوبوس قدس اصفهان

ایستگاه اتوبوس
5.0
3 رای

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس قدس

ایستگاه اتوبوس قدس (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان خواجه عمید واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز دریافت اجناس و همچنین رستوران دادا، میدان شهدای نیروی دریایی، نانوایی سنگکی، آجیل و خشکبار کیان و تنظیم موتور امینی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس قدس اصفهان

ایستگاه اتوبوس قدس اصفهان یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان است که در محله خواجه عمید قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در خواجه عمید، بین میدان شهدای نیروی دریایی و امامزاده اسحاق قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس قدس اصفهان عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اصفهان دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس تالار واقع شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس قدس اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده قدس واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مسجد الرسول
  پروین اعتصامی، آل خجند، بین شهید مسعود صدر و نظام الملک
 • ایستگاه اتوبوس شهید قربانی
  خواجه عمید، شهید منانی، تالار، بین لاله و گلستان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس قدس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس قدس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس قدس ندارد.
  location استان اصفهان، اصفهان، خواجه عمید، بین میدان شهدای نیروی دریایی و امامزاده اسحاق
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo