info
عکس ایستگاه اتوبوس گلنار
category

ایستگاه اتوبوس گلنار محله صادقیه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس گلنار

ایستگاه اتوبوس گلنار (ایستگاه اتوبوس) در محله صادقیه تهران و خیابان سازمان آب واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله صادقیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند Taha Translation Office و مرکز خرید پردیس و همچنین فست فود و فلافل دو لپی، آموزشگاه زبان سیتاک شعبه صادقیه و ستارخان، بستنی خوشمرام، کبابخانه دوزلی و نمایشگاه اتومبیل ایران خودرو قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس گلنار تهران

ایستگاه اتوبوس گلنار تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله صادقیه پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه جلال آل احمد، نهم شمالی، سازمان آب، بین هشتم و گلناز است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس گلنار تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو طرشت قرار گرفته است. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس جم واقع شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس گلنار تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده گلنار واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس یادگار امام
  ستارخان، بین نیرو و آوا
 • ایستگاه اتوبوس متروصادقیه
  بزرگراه جناح
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه پورسینا
  بلوار آیت الله کاشانی، بین فلکه دوم صادقیه و سازمان آب
 • ایستگاه اتوبوس صادقیه کوهسار
  بلوار آیت الله کاشانی، بین فلکه دوم صادقیه و سازمان آب
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه عابدزاده
  بزرگراه جناح، بین جاویدان و عمادی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس گلنار اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس گلنار در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس گلنار ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه جلال آل احمد، نهم شمالی، سازمان آب، بین هشتم و گلناز
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo