info
عکس ایستگاه اتوبوس چمران
category

ایستگاه اتوبوس چمران محله ونک، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چمران

ایستگاه اتوبوس چمران (ایستگاه اتوبوس) در محله ونک تهران و خیابان ملاصدرا واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و شش ایستگاه اتوبوس در محله ونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج) و همچنین فروشگاه ملاصدرا، قنادی ملاصدرا، سفره خانه ملاصدرا، شرکت ایستک و مارکت کناف کاران قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چمران تهران

ایستگاه اتوبوس چمران تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله ونک قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در ملاصدرا، بعد از گلشن قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس چمران تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس، بیمارستان را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چمران واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس برج ایرانیان
  ایران زمین، بین مجتمع سینا و مهستان
 • ایستگاه اتوبوس سیزده آبان
  بزرگراه شهید همت، شهدای دانشجو، شهرداری، بین شقایق و نیلوفر
 • ایستگاه اتوبوس انتهای کارگر
  کارگر شمالی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چمران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چمران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چمران ندارد.
  neshan logo