info
عکس ایستگاه اتوبوس باغ آذری
category

ایستگاه اتوبوس باغ آذری محله باغ آذری، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس باغ آذری

ایستگاه اتوبوس باغ آذری (ایستگاه اتوبوس) در محله باغ آذری تهران و خیابان بخارایی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست ایستگاه اتوبوس در محله باغ آذری تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی کودکان، بیمارستان خیریه ولیعصر و مجتمع تجاری مهتاب و همچنین طوفان بار، مرکز آموزش عالی فرهنگیان شهید بهشتی تهران، مرکز جامع توانبخشی یارا، بازار ملی قهوه و خودپرداز بانک صادرات قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس باغ آذری تهران

در شهر تهران، محله باغ آذری ، ایستگاه اتوبوس باغ آذری تهران قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه بعثت، بخارایی، بین عبدالله اسداللهی و غفاری است. ایستگاه اتوبوس باغ آذری تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو ترمینال جنوب است. همچنین شما می‌توانید آژانس مهدی را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس باغ آذری تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده باغ آذری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چیت سازی
  بلوار شهید رجایی، نرسیده به غفاری
 • ایستگاه اتوبوس بلورفروشان
  شوش، بین آشتیان و کوهی
 • ایستگاه اتوبوس بیمه
  شوش، بین لرستانی و بلوار شهید رجایی
 • ایستگاه اتوبوس شوش غربی
  شوش، بین آشتیان و کوهی
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای خیام
  خیام، بین جلالی ثانی و فروردین
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس باغ آذری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس باغ آذری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس باغ آذری ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه بعثت، بخارایی، بین عبدالله اسداللهی و غفاری
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo