info
عکس ایستگاه اتوبوس حیدری
category

ایستگاه اتوبوس حیدری محله شهید اسدی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس حیدری

ایستگاه اتوبوس حیدری (ایستگاه اتوبوس) در محله شهید اسدی تهران و خیابان کنارگذر امام علی واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله شهید اسدی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان بوعلی و نیوپاد - روپاد - پالپینگ و همچنین مکانیزه امام علی، شهرداری منطقه 13، مرکز بهداشت صفا، حسینیه کاخکی های مقیم تهران و درب اتوماتیک زین العابدینی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس حیدری تهران

ایستگاه اتوبوس حیدری تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله شهید اسدی پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس امام علی است. ایستگاه اتوبوس حیدری تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو شهید مدنی نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین آژانس صفا را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس حیدری تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس حیدری

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  آدرین
  سه شنبه 02 خرداد ماه 1402

  لطفاً اتوبوس هارو زیاد کنید تا مردم زودتر برسن سرکارشون مخصوصا ساعت 5بداظهر تا ۸شب. ممنون

  1

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده حیدری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پارک خیام
  امام علی، افسری آذر، افشار، منتظری، تقاطع خشکبارچی
 • ایستگاه اتوبوس گلچین
  مدنی، بین خجسته منش و رحمانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس حیدری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس حیدری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس حیدری ندارد.
  neshan logo