info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان شهروند
category

ایستگاه اتوبوس میدان شهروند اصفهان

ایستگاه اتوبوس
1.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان شهروند

ایستگاه اتوبوس میدان شهروند (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و شهروند، میدان شهروند واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز دریافت اجناس و همچنین تقاطع غیر همسطح شهید غلامعلی ریخته گر، خودپرداز بانک دی، ایستگاه اتوبوس میدان شهروند، حوادث آب و فاضلاب منطقه چهار اصفهان و تعمیرگاه الماسی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان شهروند اصفهان

ایستگاه اتوبوس میدان شهروند اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، محله بوزان پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس شهروند، میدان شهروند می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس میدان شهروند اصفهان عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اصفهان دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین تاکسی اتحاد کوثر سپاهان را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میدان شهروند اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان شهروند واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چشمه
  خواجه عمید، حمزه سید الشهدا، تالار، صفاتی
 • ایستگاه اتوبوس چشمه باقرخان
  همدانیان، بین محمدی و توحید
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Parsa in Persia (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان شهروند اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان شهروند در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان شهروند ندارد.
  neshan logo