info
عکس ایستگاه اتوبوس هفتم
category

ایستگاه اتوبوس هفتم محله یوسف آباد، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس هفتم

ایستگاه اتوبوس هفتم (ایستگاه اتوبوس) در محله یوسف آباد تهران و خیابان اسدآبادی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هشت ایستگاه اتوبوس در محله یوسف آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بام تونل رسالت و مرکز خرید صدف و همچنین پمپ بنزین یوسف آباد، مجموعه ورزشی جهان آرا، نمایندگی اسکچرز یوسف آباد، آبمیوه صمد و تالار پارس لوکس قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس هفتم تهران

ایستگاه اتوبوس هفتم تهران در شهر تهران، محله یوسف آباد و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه کردستان، بهمن بیگی، اسدآبادی، بین چهل و نهم و قاسمی است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس هفتم تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین آژانس اوج دنیا را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده هفتم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ایرانشناسی
  شیخ بهائی، نرسیده به ایرانشناسی
 • ایستگاه اتوبوس پله سوم
  ولیعصر، بین هجدهم و شهید رفیعی
 • ایستگاه اتوبوس آزادگان
  آزادگان، بین دبستان و بیست و دوم
 • ایستگاه اتوبوس سوپر
  بزرگراه کردستان، شریفی، مهرام، بین سی و سوم و سی و دوم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس هفتم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس هفتم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس هفتم ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه کردستان، بهمن بیگی، اسدآبادی، بین چهل و نهم و قاسمی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo