info
عکس ایستگاه اتوبوس بیمارستان امدادی
category

ایستگاه اتوبوس بیمارستان امدادی محله کوشش، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بیمارستان امدادی

ایستگاه اتوبوس بیمارستان امدادی (ایستگاه اتوبوس) در محله کوشش مشهد و بلوار فداییان اسلام واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله کوشش مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان شهید کامیاب و همچنین پمپ بنزین جایگاه 163، مرکز زیارتی اقامتی فرهنگیان (خانه معلم) فارس، اموزشگاه رانندگی پایه دوم و یکم رضوی، داروخانه شبانه روزی دکتر باستان و رستوران حافظ قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو هفده شهریور، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بیمارستان امدادی مشهد

ایستگاه اتوبوس بیمارستان امدادی مشهد در شهر مشهد، محله کوشش و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار فداییان اسلام، بین فداییان اسلام 9 و فداییان اسلام 11 است. برای دسترسی به نقاط مختلف مشهد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بیمارستان امدادی مشهد عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو بسیج قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس موزه قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس بیمارستان امدادی مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بیمارستان امدادی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ابتدای هدایت
  بلوار چمن، چمن 12، بین سالم 10 و یاران
 • ایستگاه اتوبوس هدایت 5
  بلوار فداییان اسلام، سالم 5-فداییان اسلام 18-(هدایت )، بین هدایت 5 و سالم 10
 • ایستگاه اتوبوس میدان پانزده خرداد
  بلوار جمهوری اسلامی، بین فداییان اسلام 3 و فداییان اسلام 5
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بیمارستان امدادی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بیمارستان امدادی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بیمارستان امدادی ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار فداییان اسلام، بین فداییان اسلام 9 و فداییان اسلام 11
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo