info
عکس ایستگاه اتوبوس دبیرستان شاهد
category

ایستگاه اتوبوس دبیرستان شاهد محله کاشانک، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دبیرستان شاهد

ایستگاه اتوبوس دبیرستان شاهد (ایستگاه اتوبوس) در محله کاشانک تهران و خیابان پاسداران واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله کاشانک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فرمانیه و آوا سنتر و همچنین داروخانه شبانه روزی صاحبقرانیه، پمپ بنزین صاحبقرانیه، اسکنز (نون و قهوه)، کلینک دامپزشکی تیکا و بیمه البرز کد 5685 (نیاوران) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دبیرستان شاهد تهران

ایستگاه اتوبوس دبیرستان شاهد تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله کاشانک پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس پاسداران، بین تنگستان سوم و بهار می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس دبیرستان شاهد تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی چارلی را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دبیرستان شاهد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس نیاوران
  باهنر، پور ابتهاج (دارآباد)
 • ایستگاه اتوبوس قنات
  باهنر، تقاطع ناطقیان
 • ایستگاه اتوبوس نارنجستان هفتم
  جهانبخش نژاد، بین نرگس و بدیعی
 • ایستگاه اتوبوس دیباجی
  لواسانی، بین گل یخ و دیباجی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دبیرستان شاهد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دبیرستان شاهد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دبیرستان شاهد ندارد.
  neshan logo