عکس ایستگاه اتوبوس دبیرستان شاهد
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس دبیرستان شاهد (محله کاشانک، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، پاسداران، بین تنگستان سوم و بهار

موقعیت ایستگاه اتوبوس دبیرستان شاهد در محله کاشانک تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس دبیرستان شاهد (ایستگاه اتوبوس) در محله کاشانک تهران و خیابان پاسداران واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله کاشانک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فرمانیه و آوا سنتر و همچنین داروخانه شبانه روزی صاحبقرانیه، اسکنز (نون و قهوه)، پمپ بنزین صاحبقرانیه، کلینک دامپزشکی تیکا و بیمه البرز کد 5685 (نیاوران) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دبیرستان شاهد

ایستگاه اتوبوس دبیرستان شاهد را می‌توانید در شهر تهران، محله کاشانک خیابان پاسداران پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس پاسداران، بین تنگستان سوم و بهار می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس دبیرستان شاهد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی چارلی را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، پاسداران، بین تنگستان سوم و بهار


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دبیرستان شاهد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس نیاوران
  باهنر، پور ابتهاج (دارآباد)، بین زینعلی و تکیه
 • ایستگاه اتوبوس قنات
  باهنر، تقاطع ناطقیان
 • ایستگاه اتوبوس نارنجستان هفتم
  جهانبخش نژاد، بعد از نرگس
 • ایستگاه اتوبوس دیباجی
  لواسانی، بین گل یخ و دیباجی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دبیرستان شاهد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دبیرستان شاهد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دبیرستان شاهد ندارد.
  neshan logo