عکس ایستگاه اتوبوس انتهای هفده شهریور
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس انتهای هفده شهریور (محله مطهری، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه بعثت، 17 شهریور

موقعیت ایستگاه اتوبوس انتهای هفده شهریور در محله مطهری تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس انتهای هفده شهریور (ایستگاه اتوبوس) در محله مطهری تهران و خیابان 17 شهریور واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله مطهری تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری رضوان و همچنین میدان میوه و تره بار بعثت، مرکز فروش ماهی، میگو و آبزیان بعثت، بازار ماهی، خدمات برق خودرو فراستاد و استخر بعثت قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو بعثت، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس انتهای هفده شهریور

ایستگاه اتوبوس انتهای هفده شهریور در شهر تهران، محله مطهری و خیابان 17 شهریور قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه بعثت، 17 شهریور قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس انتهای هفده شهریور عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو بعثت است. همچنین شما می‌توانید شهریار را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس انتهای هفده شهریور مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه بعثت، 17 شهریور


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده انتهای هفده شهریور واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس اطلس
  رضایی، تقاطع احمدی
 • ایستگاه اتوبوس خواجوی کرمانی
  رضایی، بین خرمی و احمدی
 • ایستگاه اتوبوس وفا
  فدائیان اسلام، وفا
 • ایستگاه اتوبوس میهن
  فدائیان اسلام، نوروزی، بلوار بروجردی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس انتهای هفده شهریور اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس انتهای هفده شهریور در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس انتهای هفده شهریور ندارد.
  neshan logo