info
عکس ایستگاه اتوبوس ابتدای مدرس
category

ایستگاه اتوبوس ابتدای مدرس اصفهان

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ابتدای مدرس

ایستگاه اتوبوس ابتدای مدرس (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان مدرس واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند اورژانس بیمارستان امین و مرکز خرید فاطمیون و همچنین میدان شهدا، مرکز بهداشت ابن سینا، مجموعه ورزشی علی ابن ابیطالب، دبیرستان استعداد درخشان شهید اژه ای ۲ دوره دوم و داروخانه دکتر کمالی زاده قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهدا، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابتدای مدرس اصفهان

ایستگاه اتوبوس ابتدای مدرس اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، محله دردشت پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به مدرس، بین اخوان و بهداشت بروید. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس ابتدای مدرس اصفهان عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اصفهان بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو شهید باهنر قرار دارد. همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی نیکو را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس ابتدای مدرس اصفهان، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ابتدای مدرس واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس موسوی
  شهید فروغی، بین رضا بیگی و مسجد المعاد
 • ایستگاه اتوبوس مسجدحکیم
  حکیم، بین شهید هاشمی و باغ قلندرها
 • ایستگاه اتوبوس مترو تختی
  چهارباغ پایین، بین ورزشگاه تختی و درب کوشک 8
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای ضابط زاده
  ادیب، ضابط زاده
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 09 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ابتدای مدرس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 09 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ابتدای مدرس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ابتدای مدرس ندارد.
  neshan logo