info
عکس ایستگاه اتوبوس هجرت
category

ایستگاه اتوبوس هجرت محله لیمجیر، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس هجرت

ایستگاه اتوبوس هجرت (ایستگاه اتوبوس) در محله لیمجیر اصفهان و بزرگراه امام خمینی، شهدای لمجیر واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و سه ایستگاه اتوبوس در محله لیمجیر اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار بهار و همچنین تالار نصف جهان، تعمیرگاه فنی اصفهان پژو، دفتر خدمات قضایی کد ۹۸۳۰۵۰۲۵، دپارتمان املاک کلبه و قهوه سیسیل قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس هجرت اصفهان

ایستگاه اتوبوس هجرت اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، محله لیمجیر پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه امام خمینی، شهدای لمجیر قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس هجرت اصفهان محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اصفهان می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین شبنم را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس هجرت اصفهان، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده هجرت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سعدی
  درخشان، بعد از هجدهم
 • ایستگاه اتوبوس جواد الائمه
  شهید خلیفه سلطانی، بین میدان شهدای امنیت و انصاری
 • ایستگاه اتوبوس ارغوان
  خانه اصفهان، ارغوان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس هجرت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس هجرت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس هجرت ندارد.
  neshan logo