info
عکس ایستگاه اتوبوس بختیاری
category

ایستگاه اتوبوس بختیاری محله کوهسار، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بختیاری

ایستگاه اتوبوس بختیاری (ایستگاه اتوبوس) در محله کوهسار تهران و خیابان شهید صفایی فراهانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و نه ایستگاه اتوبوس در محله کوهسار تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نمایشگاه بهاره تهرانپارس و همچنین سما لپ تاپ استوک، داروخانه دکتر مشتاقی استخر، لبنیات و بستنی سنتی پسرخاله، نانوایی علیدادی و سوپرمارکت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بختیاری تهران

ایستگاه اتوبوس بختیاری تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله کوهسار پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بلوار سید علی روته، شهید صفایی فراهانی، بین بختیاری و دویست و چهل و ششم قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس بختیاری تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس سپه قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بختیاری تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بختیاری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس الهی
  بلوار سید علی روته، بین الهی و دویست و سی و دو
 • ایستگاه اتوبوس پگاه
  زین الدین، رجایی، شهید صفایی فراهانی
 • ایستگاه اتوبوس پگاه
  زین الدین، رجایی، شهید صفایی فراهانی
 • ایستگاه اتوبوس فرهنگیان
  بلوار سید علی روته، استقلال، بین صاحب الزمان و بوستان مرکزی
 • ایستگاه اتوبوس شهرک فرهنگیان
  بلوار سید علی روته، استقلال
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بختیاری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بختیاری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بختیاری ندارد.
  location استان تهران، تهران، بلوار سید علی روته، شهید صفایی فراهانی، بین بختیاری و دویست و چهل و ششم
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo