info
عکس ایستگاه اتوبوس ميدان احمد آباد
category

ایستگاه اتوبوس ميدان احمد آباد (اصفهان)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ميدان احمد آباد

موقعیت ایستگاه اتوبوس ميدان احمد آباد اصفهان را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس ميدان احمد آباد (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان بزرگمهر واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری شهر همراه و همچنین فروشگاه قطعات موبایل پارس تل، مرکز بهداشتی درمانی نواب صفوی، پارس همراه، بانک ملی و کارگزاری تامین اجتماعی 22 اصفهان، شعبه 3 قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ميدان احمد آباد

ایستگاه اتوبوس ميدان احمد آباد را می‌توانید در شهر اصفهان، خیابان بزرگمهر پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگمهر، بین شهید قاسم حمیدی و امین بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس ميدان احمد آباد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس حمزه قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ميدان احمد آباد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهرداري منطقه 3
  صغیر اصفهانی، کمال، الغدیر
 • ایستگاه اتوبوس امامزاده زید
  هشت بهشت شرقی، بین ابن سینا و ارمغان
 • ایستگاه اتوبوس هشت بهشت
  بزرگمهر، تونل شهید آقاخانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ميدان احمد آباد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ميدان احمد آباد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ميدان احمد آباد ندارد.
  location استان اصفهان اصفهان استان اصفهان، اصفهان، بزرگمهر، بین شهید قاسم حمیدی و امین
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo