info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان احمد آباد
category

ایستگاه اتوبوس میدان احمد آباد اصفهان

ایستگاه اتوبوس
5.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان احمد آباد

ایستگاه اتوبوس میدان احمد آباد (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان بزرگمهر واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری شهر همراه و همچنین فروشگاه قطعات موبایل پارس تل، مرکز بهداشتی درمانی نواب صفوی، دندانپزشکی مارال، پارس همراه و کارگزاری تامین اجتماعی 22 اصفهان، شعبه 3 قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان احمد آباد اصفهان

ایستگاه اتوبوس میدان احمد آباد اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، محله چشمه باقرخان پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگمهر، بین شهید قاسم حمیدی و امین بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان احمد آباد اصفهان عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس حمزه قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان احمد آباد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهرداری منطقه 3
  کمال، الغدیر
 • ایستگاه اتوبوس هشت بهشت
  تونل شهید آقاخانی، بعد از بزرگمهر
 • ایستگاه اتوبوس هشت بهشت شرقی
  هشت بهشت شرقی، بین ابن سینا و ارمغان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار شنبه 25 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان احمد آباد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 25 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان احمد آباد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان احمد آباد ندارد.
  neshan logo