info
عکس ایستگاه اتوبوس ایران پویا
category

ایستگاه اتوبوس ایران پویا محله فتح - صنعتی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ایران پویا

ایستگاه اتوبوس ایران پویا (ایستگاه اتوبوس) در محله فتح - صنعتی تهران و خیابان چهل و پنج متری زرند واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله فتح - صنعتی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آوا جنرال و همچنین گسترش صنعت نوین، انبار مبل ویلگا، دفتر شرکت بیسکویت حام، شرکت ایران پویا و فروشگاه فرجی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ایران پویا تهران

ایستگاه اتوبوس ایران پویا تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله فتح - صنعتی پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به چهل و پنج متری زرند، بین ارداقی و عمار بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس ایران پویا تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی برتر قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس ایران پویا تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ایران پویا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس الغدیر
  شهیدان طارمی
 • ایستگاه اتوبوس فتح شرقی
  چهل و پنج متری زرند
 • ایستگاه اتوبوس فتح غربی
  چهل و پنج متری زرند، بعد از الغدیر
 • ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین
  متوسلیان (فتح)
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ایران پویا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ایران پویا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ایران پویا ندارد.
  neshan logo