info
عکس ایستگاه اتوبوس امام خمینی 65
category

ایستگاه اتوبوس امام خمینی 65 محله امام خمینی، مشهد

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس امام خمینی 65

ایستگاه اتوبوس امام خمینی 65 (ایستگاه اتوبوس) در محله امام خمینی مشهد و بلوار امام خمینی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و پنج ایستگاه اتوبوس در محله امام خمینی مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان ثامن الائمه و همچنین رستوران امیرکبیر، ایستگاه اتوبوس میدان امام خمینی، میدان امام خمینی، شهرداری منطقه 8 و اغذیه پارس قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس امام خمینی 65 مشهد

در شهر مشهد، محله امام خمینی ، ایستگاه اتوبوس امام خمینی 65 مشهد قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار امام خمینی، بین امام خمینی 63 و 65 قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس امام خمینی 65 مشهد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف مشهد می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو امام خمینی است. همچنین تاکسی‌ خاطره را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس امام خمینی 65 مشهد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس امام خمینی 65

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  پنجشنبه 21 تیر ماه 1403

  اتوبوس مورد نظر نیامد


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده امام خمینی 65 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس تقاطع ارتش
  بلوار شهید نامجو، بلوار فیاض بخش
 • ایستگاه اتوبوس ملک الشعراء بهار 14
  بلوار ملک الشعرا بهار، بین ملک الشعرا بهار 14 و 16
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه امام خمینی
  بلوار ملک الشعرا بهار، بین ملک الشعرا بهار 36 و بلوار امام خمینی
 • ایستگاه اتوبوس شهید تولایی 1
  بلوار ملک الشعرا بهار، پست - امام خمینی 50
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار جمعه 22 تیر ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس امام خمینی 65 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: جمعه 22 تیر ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس امام خمینی 65 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس امام خمینی 65 ندارد.
  neshan logo