info
عکس لحاف دوزی
category

لحاف دوزی محله تهرانسر شرقی، تهران

فروشگاه کالای خواب
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی لحاف دوزی

لحاف دوزی (فروشگاه کالای خواب) در محله تهرانسر شرقی تهران و خیابان شاهد واقع شده است. این فروشگاه یکی از دو کالای خواب در محله تهرانسر شرقی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ و همچنین فلافل سید 1001، فروشگاه افق کوروش، موسسه زبان کیش تهرانسر، تعمیرات تخصصی ایسیو احسان و نانوایی بربری قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های کالای خواب که در محدوده لحاف دوزی واقع شده‌اند:

 • فروشگاه جانان میلانو
  لاله، بین قباد و نفت
 • فروشگاه تشک برمن
  شاهد
 • لحاف دوزی کثیری
  (5.0)
  لاله، قباد، بین واحدی و ششم
 • کالای خواب یاتاک یورگان
  (1.0)
  تهرانسر، پانزدهم
 • کالای خواب و لحاف دوزی فراهانی
  (5.0)
  شاهد، بین نفت و طالبی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاظم اقوامی (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ یکشنبه 28 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی لحاف دوزی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 28 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد لحاف دوزی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه لحاف دوزی ندارد.
  neshan logo