info
عکس ایستگاه اتوبوس بریانکعکس ایستگاه اتوبوس بریانک
category

ایستگاه اتوبوس بریانک محله بریانک، تهران

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بریانک

ایستگاه اتوبوس بریانک (ایستگاه اتوبوس) در محله بریانک تهران و خیابان کنارگذر نواب صفوی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله بریانک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان کودکان شهید فهمیده و مرکز خرید نواب و همچنین ایستگاه مترو بریانک، اداره امور مالیاتی جنوب تهران، تعمیرگاه پایتخت، بانک صادرات شعبه چهارراه رضایی و زمین والیبال و بسکتبال قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو بریانک، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بریانک تهران

ایستگاه اتوبوس بریانک تهران در شهر تهران، محله بریانک و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس نواب صفوی، بین بریانک و قزوین می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بریانک تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

ایستگاه مترو کمیل نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس اتوشهباز قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بریانک تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بریانک واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس انقلاب اسلامی
  نواب صفوی، کمیل، بین اخلاقی و خوش مقام
 • ایستگاه اتوبوس سینا
  قزوین، مخصوص، بین عارف و یونان
 • ایستگاه اتوبوس نهم دی
  نواب صفوی، نواب
 • ایستگاه اتوبوس امامزاده معصوم
  قزوین، بین محمدی و برادران حسنی
 • ایستگاه اتوبوس کمیل
  بزرگراه نواب صفوی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بریانک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بریانک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بریانک ندارد.
  neshan logo