info
عکس ایستگاه اتوبوس پایانه بوتان م شهدای شاد آباد
category

ایستگاه اتوبوس پایانه بوتان م شهدای شاد آباد (محله شمشیری، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پایانه بوتان م شهدای شاد آباد

ایستگاه اتوبوس پایانه بوتان م شهدای شاد آباد (ایستگاه اتوبوس) در محله شمشیری تهران و بزرگراه آیت الله سعیدی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله شمشیری تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری کاترپیلار و همچنین پمپ بنزین 120 مولوی ناحیه غرب، کارواش بخار بوتان، ترکاش یدک، دفتر خدمات الکترونیک قضایی 93301011 و داروخانه شبانه روزی مرکزی مشیری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه بوتان م شهدای شاد آباد تهران

ایستگاه اتوبوس پایانه بوتان م شهدای شاد آباد تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله شمشیری پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه آیت الله سعیدی، بین چهل و پنج متری زرند و قزوین بروید. ایستگاه اتوبوس پایانه بوتان م شهدای شاد آباد تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین آژانس درویش را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پایانه بوتان م شهدای شاد آباد تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پایانه بوتان م شهدای شاد آباد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان فتح
  بزرگراه آیت الله سعیدی، بین اتحاد و رجبی
 • ایستگاه اتوبوس سی متری جی
  شهيد بختیاری، بین بزرگراه آیت الله سعیدی و زهرآبادی
 • ایستگاه اتوبوس پرستش
  شهيد بختیاری، بین بدرالزمان قریب و فتح آبادی
 • ایستگاه اتوبوس آتش نشانی
  بزرگراه آیت الله سعیدی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایانه بوتان م شهدای شاد آباد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه بوتان م شهدای شاد آباد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایانه بوتان م شهدای شاد آباد ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه آیت الله سعیدی، بین چهل و پنج متری زرند و قزوین
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo