info
عکس ایستگاه اتوبوس پورسینا 8
category

ایستگاه اتوبوس پورسینا 8 محله پورسینا، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پورسینا 8

ایستگاه اتوبوس پورسینا 8 (ایستگاه اتوبوس) در محله پورسینا مشهد و خیابان پورسینا واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله پورسینا مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار موعود و همچنین سالن گیسو طلا، آپاراتی شبانه روزی نیکنام، مسجد جامع حضرت فاطمة زهرا، دی مارکت و آژانس فدک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پورسینا 8 مشهد

ایستگاه اتوبوس پورسینا 8 مشهد در شهر مشهد، محله پورسینا و قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار حر، خوش سیما، پورسینا، بین پورسینا 4 و 17 بروید. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس پورسینا 8 مشهد عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف مشهد بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

تاکسی تلفنی یاسر هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پورسینا 8 مشهد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پورسینا 8 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پورسینا 49
  بلوار مفتح شرقی، بلوار مفتح، پورسینا، بین پورسینا 49 و 51
 • ایستگاه اتوبوس پورسینا 52
  بلوار مفتح شرقی، بلوار مفتح، پورسینا، بین پورسینا 49 و 51
 • ایستگاه اتوبوس فرهنگ سرای سلامت
  بلوار حر، شهید کارگر راضی
 • ایستگاه اتوبوس شهید وطن دوست 2
  بلوار حر، شهید کارگر راضی، کارگر راضی 3
 • ایستگاه اتوبوس اروند 13
  جاده میامی، اروند، بین اروند 22 و 24
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پورسینا 8 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پورسینا 8 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پورسینا 8 ندارد.
  neshan logo