info
عکس ایستگاه اتوبوس بیمارستان
category

ایستگاه اتوبوس بیمارستان محله حر، تهران

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بیمارستان

ایستگاه اتوبوس بیمارستان (ایستگاه اتوبوس) در محله حر تهران و خیابان کمالی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هجده ایستگاه اتوبوس در محله حر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان لقمان حکیم و مجتمع تجاری خلیج فارس و همچنین رستوران شاد، مسجد امام رضا (ع)، ساندویچ دولپی، داروخانه دکتر نجیمه ابراهیمی و نمایندگی سایپا عزیز آبادی فراهانی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بیمارستان تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس بیمارستان تهران است که در محله حر قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در معیری، کمالی، بین پنجم و دوم قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بیمارستان تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو کمیل است. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس فارابی قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس بیمارستان تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بیمارستان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان حر
  امام خمینی، بین حسینیه و مرادی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه قزوین
  کارگر جنوبی، بین دوم و کمرپایه
 • ایستگاه اتوبوس میدان قزوین
  کارگر جنوبی، بین دوم و کمرپایه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بیمارستان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بیمارستان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بیمارستان ندارد.
  neshan logo