info
عکس ایستگاه اتوبوس قائم 18
category

ایستگاه اتوبوس قائم 18 محله کوی المهدی، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس قائم 18

ایستگاه اتوبوس قائم 18 (ایستگاه اتوبوس) در محله کوی المهدی مشهد و خیابان قائم واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هفت ایستگاه اتوبوس در محله کوی المهدی مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار بزرگ اطلس و همچنین رستوران کارگزار، بستنی مش قنبر، بانک ملی، قهوه قائم و دفتر پیشخوان خدمات دولت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس قائم 18 مشهد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد، ایستگاه اتوبوس قائم 18 مشهد است که در محله کوی المهدی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در مهدی، قائم، بین قائم 16 و قائم 18 واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس قائم 18 مشهد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از مشهد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس سبحان واقع شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس قائم 18 مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده قائم 18 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ابتدای پروین اعتصامی
  پروین اعتصامی، بین پروین اعتصامی 37 و 39
 • ایستگاه اتوبوس پایانه امام رضا
  بزرگراه شهید سلیمانی
 • ایستگاه اتوبوس تقاطع قائم و هفت حوض
  هفت حوض
 • ایستگاه اتوبوس قائم 41
  هفت حوض، قائم، بین قائم 41 و 43
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس قائم 18 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس قائم 18 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس قائم 18 ندارد.
  neshan logo