info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان بهارستان
category

ایستگاه اتوبوس میدان بهارستان محله بهارستان، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان بهارستان

ایستگاه اتوبوس میدان بهارستان (ایستگاه اتوبوس) در محله بهارستان تهران و جمهوری اسلامی، میدان بهارستان واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و چهار ایستگاه اتوبوس در محله بهارستان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهید دکتر معیری، باغ موزه نگارستان و بازار بزرگ بهارستان و همچنین میدان بهارستان، کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی، تولیدی مانتو مزون جلال، امداد خودرو سامان و بهارستان چایخانه قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو بهارستان، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان بهارستان تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس میدان بهارستان تهران، شهر تهران، محله بهارستان است. این ایستگاه اتوبوس در جمهوری اسلامی، میدان بهارستان قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان بهارستان تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو سعدی قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس سعدی قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس میدان بهارستان تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان بهارستان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آبشار
  ری، بین رزاق منش و بهرون
 • ایستگاه اتوبوس مترو
  بهارستان، ابن سینا
 • ایستگاه اتوبوس منوچهری
  سعدی شمالی، بین دیبا و امین زاده
 • ایستگاه اتوبوس بانک صادرات
  جمهوری اسلامی، بین نوشین و سعدی
 • ایستگاه اتوبوس بانک پاسارگاد
  سعدی جنوبی، بین اکباتان و مژدهی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان بهارستان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان بهارستان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان بهارستان ندارد.
  neshan logo