info
عکس ایستگاه اتوبوس چهارراه ایران خودرو
category

ایستگاه اتوبوس چهارراه ایران خودرو محله شهرک دانشگاه تهران، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهارراه ایران خودرو

ایستگاه اتوبوس چهارراه ایران خودرو (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک دانشگاه تهران تهران و خیابان کنارگذر لشگری واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و شش ایستگاه اتوبوس در محله شهرک دانشگاه تهران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بانک ملی شعبه ایران خودرو کد۲۰۰۱، خودپرداز بانک ملی، ایستگاه اتوبوس ایران خودرو و کارخانجات تولیدی تهران قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه ایران خودرو تهران

ایستگاه اتوبوس چهارراه ایران خودرو تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله شهرک دانشگاه تهران پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در لشگری واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس چهارراه ایران خودرو تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

ایستگاه مترو ایران خودرو نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس امین قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس چهارراه ایران خودرو تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهارراه ایران خودرو واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس اول بیست متری
  مجتبی تهرانی، پارسا
 • ایستگاه اتوبوس چهل و هفتم
  چهل و هفتم، بین والفجر ششم و بدر
 • ایستگاه اتوبوس ساپکو
  لشگری
 • ایستگاه اتوبوس جهاد
  جهاد، بین خیبر و قدس چهاردهم
 • ایستگاه اتوبوس چیتگر
  بزرگراه لشگری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Arman (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارراه ایران خودرو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه ایران خودرو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارراه ایران خودرو ندارد.
  neshan logo