info
عکس ایستگاه اتوبوس صالحی
category

ایستگاه اتوبوس صالحی محله کاظم آباد - بنی هاشم، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس صالحی

ایستگاه اتوبوس صالحی (ایستگاه اتوبوس) در محله کاظم آباد - بنی هاشم تهران و خیابان استاد حسن بنا شمالی واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله کاظم آباد - بنی هاشم تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید نگین و همچنین کلید سازی شبانه روزی مدرن، تعمیرگاه اتومبیل محسن، تالار پذیرایی ستاره، مرکز اپیلاسیون نانا و آموزشگاه رانندگس تابان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس صالحی تهران

در شهر تهران، محله کاظم آباد - بنی هاشم ، ایستگاه اتوبوس صالحی تهران قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به استاد حسن بنا شمالی، بین طاهر و صالحی بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس صالحی تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس بوستان را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس صالحی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس صالحی

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  DUMAN
  چهارشنبه 10 اسفند ماه 1401

  آشغال ترین خط اتوبوس تهران همین خط هست با دو دستگاه اتوبوس واقعا که !

  3
 • avatar
  alijoooon
  دوشنبه 03 آبان ماه 1400

  دیر میاد اتوبوس هاش چیزی حدود ۴۵ دقیقه یک بار


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده صالحی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان هروی تخلیه
  بزرگراه شهید صیاد شیرازی، موسوی، پناهی نیا، بین توحیدی و میدان هروی
 • ایستگاه اتوبوس آتش نشانی
  استاد حسن بنا شمالی، جعفری
 • ایستگاه اتوبوس میدان هروی معلم
  بزرگراه شهید همت، پناهی نیا، بین توحیدی و سوم مروارید
 • ایستگاه اتوبوس تپه شمس آباد
  استاد حسن بنا شمالی، تقاطع گلها
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس صالحی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس صالحی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس صالحی ندارد.
  neshan logo