عکس ایستگاه اتوبوس تپه شمس آباد
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس تپه شمس آباد (محله هروی - حسین آباد، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، استاد حسن بنا شمالی، بین سلطانی آذر و موسوی

موقعیت ایستگاه اتوبوس تپه شمس آباد در محله هروی - حسین آباد تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس تپه شمس آباد (ایستگاه اتوبوس) در محله هروی - حسین آباد تهران و خیابان استاد حسن بنا شمالی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و هفت ایستگاه اتوبوس در محله هروی - حسین آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری هروی سنتر و همچنین شیرینی سولدوش، بوستان صدف، مرکز خرید هدیش، رستوران آروما و گل هروی ارکیده قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس تپه شمس آباد

آدرس ایستگاه اتوبوس تپه شمس آباد، شهر تهران، محله هروی - حسین آباد خیابان استاد حسن بنا شمالی است. آدرس این ایستگاه اتوبوس استاد حسن بنا شمالی، بین سلطانی آذر و موسوی است. ایستگاه اتوبوس تپه شمس آباد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی گلستان قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس تپه شمس آباد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، استاد حسن بنا شمالی، بین سلطانی آذر و موسوی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده تپه شمس آباد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس وفامنش
  استاد حسن بنا شمالی، موسوی، وفا منش، بین لیلا و جمالی
 • ایستگاه اتوبوس طاهری
  استاد حسن بنا شمالی، بین نانکلی و طاهر
 • ایستگاه اتوبوس شهرک ولیعصر
  بزرگراه امام علی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس تپه شمس آباد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس تپه شمس آباد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس تپه شمس آباد ندارد.
  neshan logo