info
عکس ایستگاه اتوبوس شوش
category

ایستگاه اتوبوس شوش محله راه آهن، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شوش

ایستگاه اتوبوس شوش (ایستگاه اتوبوس) در محله راه آهن تهران و خیابان شوش واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و یک ایستگاه اتوبوس در محله راه آهن تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان بهارلو و مجتمع تجاری آفرینش و همچنین ایستگاه راه آهن تهران، میدان راه آهن، مامورسرای راه آهن، پارکینگ طبقاتی کرمانیان و فروشگاه شهروند قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو راه آهن، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شوش تهران

ایستگاه اتوبوس شوش تهران در شهر تهران، محله راه آهن و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در شوش، بین شهرداری و میدان راه آهن قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس شوش تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو جوادیه قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس سعید واقع شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس شوش

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  علیرضا
  یکشنبه 30 مهر ماه 1402

  خیلی شلوغه

  2

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شوش واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مختاری
  وحدت اسلامی، بین پهلوان حسن و وکیلی
 • ایستگاه اتوبوس نو بهار
  نوری، بیست متری جوادیه، بین برادران بیات سرمدی و میر تقی موسوی
 • ایستگاه اتوبوس استخر
  هلال احمر، بین حافظ و یکه تاز
 • ایستگاه اتوبوس میدان بهمن
  دشت آزادگان
 • ایستگاه اتوبوس تشکیلات
  مولوی، حاتمی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شوش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شوش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شوش ندارد.
  neshan logo