info
عکس ایستگاه اتوبوس رضوی 17
category

ایستگاه اتوبوس رضوی 17 (محله رضاشهر، مشهد)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس رضوی 17

ایستگاه اتوبوس رضوی 17 (ایستگاه اتوبوس) در محله رضاشهر مشهد و بلوار رضوی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و هفت ایستگاه اتوبوس در محله رضاشهر مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی رستوران و کترینگ فدک، کافه بهمن، کارواش امیر مهدی، پیرایش رضا و ایستگاه اتوبوس رضوی 22 قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس رضوی 17 مشهد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد، ایستگاه اتوبوس رضوی 17 مشهد است که در محله رضاشهر قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار پیروزی، بلوار رضوی، بین رضوی 15 و 17 است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس رضوی 17 مشهد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از مشهد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس نوفل قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس رضوی 17 مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده رضوی 17 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس رضوی 2
  بلوار پیروزی، دعبل خزاعی، بلوار رضوی، بین رضوی 2 و 4
 • ایستگاه اتوبوس میدان شهید مهدوی
  بلوار پیروزی، بلوار دلاوران، بین میدان شهید علی مهدوی و دلاوران 3
 • ایستگاه اتوبوس رضوی 3
  بلوار پیروزی، دعبل خزاعی، بلوار رضوی، بین رضوی 1 و رضوی3
 • ایستگاه اتوبوس خاقانی 26
  بلوار پیروزی، بلوار خاقانی، بین خاقانی26 و 28
 • ایستگاه اتوبوس نوفل لوشاتو 14
  بزرگراه شهید کلانتری، نوفل لوشاتو، بین نوفل12 و 14
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس رضوی 17 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402

  نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس رضوی 17

  به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
   کاربر نشان
   چهارشنبه 06 اردیبهشت ماه 1402

   خیلی دیر ب دیر میاد خط ۹۵ لطفا پیگیری کنین

   1
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس رضوی 17 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس رضوی 17 ندارد.
  neshan logo