info
عکس ایستگاه اتوبوس مترو امام خمینی معلم
category

ایستگاه اتوبوس مترو امام خمینی معلم محله ارگ - پامنار، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مترو امام خمینی معلم

ایستگاه اتوبوس مترو امام خمینی معلم (ایستگاه اتوبوس) در محله ارگ - پامنار تهران و خیابان قورخانه واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و سه ایستگاه اتوبوس در محله ارگ - پامنار تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه عبرت و پاساژ لباف و همچنین باب همایون، مرکز خدمات ایرانسل، امامزاده روح الله حسنی، سازمان ثبت اسناد و املاک ایران و رستوران کاخ قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو امام خمينی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مترو امام خمینی معلم تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس مترو امام خمینی معلم تهران، شهر تهران، محله ارگ - پامنار است. آدرس این ایستگاه اتوبوس خیام، قورخانه است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مترو امام خمینی معلم تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

ایستگاه مترو ملت نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی میلاد را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مترو امام خمینی معلم تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مترو امام خمینی معلم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس حسن آباد
  حافظ
 • ایستگاه اتوبوس پارک شهر
  وحدت اسلامی، بین معتمدی و زهره کرمانی
 • ایستگاه اتوبوس بانک تجارت
  جمهوری اسلامی، سعدی شمالی
 • ایستگاه اتوبوس سراج
  امیرکبیر، بین نویدی و سراج الملک
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان
  حافظ، سخایی، بین اول و سی تیر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مترو امام خمینی معلم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402

  نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس مترو امام خمینی معلم

  به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
   erash
   سه شنبه 31 خرداد ماه 1401

   ساعت حرکت چیه

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مترو امام خمینی معلم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مترو امام خمینی معلم ندارد.
  neshan logo