info
عکس ایستگاه اتوبوس مسجد امام حسن
category

ایستگاه اتوبوس مسجد امام حسن اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مسجد امام حسن

ایستگاه اتوبوس مسجد امام حسن (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان شیخ طوسی غربی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ماهان ارتباط (فروشگاه و نمایندگی رسمی ایرانسل همراه اول مبین نت رایتل)، کبابی طوس، کله پزی اسلامی، دبیرستان پسرانه تجدد و خدمات ریش تراش و سشوار حجتی (شعبه دوم) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد امام حسن اصفهان

ایستگاه اتوبوس مسجد امام حسن اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، محله عطار نیشابوری پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به شیخ طوسی غربی، بین شهید طاهری و شهید چراغی بروید. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس مسجد امام حسن اصفهان عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اصفهان بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مسجد امام حسن اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسجد امام حسن واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بنایی
  لاله جنوبی، بین کیهان و باقوشخانه
 • ایستگاه اتوبوس دبیرستان مکتبی
  پروین اعتصامی، بین شیخ طوسی و ساحل
 • ایستگاه اتوبوس شیخ طوسی
  پروین اعتصامی، بین شیخ طوسی و ساحل
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ناشناس (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسجد امام حسن اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسجد امام حسن در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسجد امام حسن ندارد.
  neshan logo