info
عکس ایستگاه اتوبوس مترو شهید باهنرعکس ایستگاه اتوبوس مترو شهید باهنر
category

ایستگاه اتوبوس مترو شهید باهنر محله آهنگران، اصفهان

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مترو شهید باهنر

ایستگاه اتوبوس مترو شهید باهنر (ایستگاه اتوبوس) در محله آهنگران اصفهان و شهید باهنر، بلوار کاوه واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله آهنگران اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید فاطمیون و همچنین پیتزا عطا، مسجد و حسینیه امام سجاد (ع)، هتل آرماندیس، ایستگاه مترو شهید باهنر و پلیس + 10 میدان شهدا قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهید باهنر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مترو شهید باهنر اصفهان

آدرس ایستگاه اتوبوس مترو شهید باهنر اصفهان، شهر اصفهان، محله آهنگران است. این ایستگاه اتوبوس در شهید باهنر، بلوار کاوه قرار گرفته است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس مترو شهید باهنر اصفهان عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اصفهان بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

ایستگاه مترو چمران در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی نیکو را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مترو شهید باهنر اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مترو شهید باهنر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پناهی
  شهید فروغی، بین شهید علاقمندان و ابوریحان
 • ایستگاه اتوبوس کوچه رحیمی
  ادیب، ضابط زاده، پوریای ولی، بین 28 و شهید صدیقی پور
 • ایستگاه اتوبوس مترو شهدا
  چهارباغ پایین، بین حق وردی 35 و شهید امیری 37
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مترو شهید باهنر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مترو شهید باهنر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مترو شهید باهنر ندارد.
  neshan logo