info
عکس فروشگاه میوه خشک آسان میوه
category

فروشگاه میوه خشک آسان میوه محله قیام، تهران

درباره‌ی فروشگاه میوه خشک آسان میوه

فروشگاه میوه خشک آسان میوه (فروشگاه مواد غذایی) در محله قیام تهران و خیابان مشهدی رحیم واقع شده است. این فروشگاه یکی از هفت فروشگاه مواد غذایی در محله قیام تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری خراسان و همچنین بیمه تامین اجتماعی شماره 3، پیتزا گاف، دفتر آیت الله سیستانی در تهران، لبنیات رحمانی و کبابسرای یاران قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو شهدای هفده شهریور، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

درباره فروشگاه میوه خشک آسان میوه تهران

فروشگاه میوه خشک آسان میوه تهران در محله قیام شهر تهران، در قرار دارد. برای به دست آوردن هرگونه اطلاعات در مورد این فروشگاه می‌توانید با شماره تلفن آن (09198106586) تماس بگیرید. فروشگاه میوه خشک آسان میوه تهران را می‌توان یکی از فروشگاه‌های خوب محله قیام به شمار آورد. از جمله فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، می‌توان به سوپر مارکت صفر، فروشگاه مواد غذایی ماهور و فروشگاه مواد غذایی اشاره کرد.

چطور به فروشگاه میوه خشک آسان میوه تهران برویم؟

مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه میوه خشک آسان میوه تهران را به شما پیشنهاد می‌دهد. اگر می‌خواهید از ترافیک در امان باشید و به کاهش آلودگی هوا کمک کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس لب خط قرار دارد. نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به فروشگاه میوه خشک آسان میوه تهران نیز ایستگاه مترو میدان قیام است. شما می‌توانید مسیریابی پیاده یا با اتوبوس و مترو را روی اپلیکییشن نشان ببینید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم سری به فروشگاه میوه خشک آسان میوه تهران زدید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت ثبت کنید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه میوه خشک آسان میوه تهران دارید، با ما به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد فروشگاه میوه خشک آسان میوه

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  اعتمادپور
  دوشنبه 20 اردیبهشت ماه 1400

  فروشگاه میوه خشک آسان میوه دارای اجناسی با کیفیت خوب و عالی با قیمت مناسب می باشد


سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده فروشگاه میوه خشک آسان میوه واقع شده‌اند:

 • سوپر مارکت صفر
  ری، امام موسی صدر، میوه چی، شهید رضاپور
 • فروشگاه مواد غذایی ماهور
  شوش، رجب نیا، بین باقری و یزدی
 • فروشگاه مواد غذایی
  ری، شمس
 • فروشگاه اطمینان - برادران دانایی
  مولوی، بین تهرانی و باشگاه نیرو
 • آبلیمو فروشی
  ری، ادیب الممالک
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ماهک (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه میوه خشک آسان میوه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه میوه خشک آسان میوه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه میوه خشک آسان میوه ندارد.
  location استان تهران، تهران، قیام، مشهدی رحیم، بین امینی و بهرامی
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری فروشگاه میوه خشک آسان میوه

  شنبه 08:00 تا 22:00
  یک‌شنبه 08:00 تا 22:00
  دوشنبه 08:00 تا 22:00
  سه‌شنبه 08:00 تا 22:00
  چهارشنبه 08:00 تا 22:00
  پنج‌شنبه 08:00 تا 22:00
  جمعه 08:00 تا 22:00
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo