info
عکس ایستگاه اتوبوس کارخانه سیمان
category

ایستگاه اتوبوس کارخانه سیمان محله مشیریه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کارخانه سیمان

ایستگاه اتوبوس کارخانه سیمان (ایستگاه اتوبوس) در محله مشیریه تهران و خیابان زرین خواه شرقی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و هشت ایستگاه اتوبوس در محله مشیریه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شنبه بازار مشیریه و همچنین ایران یدک، تاپ سرویس امیر، هییت دو طفلان مسلم مشیریه، رستوران سوگل مشیریه و مسجد ولیعصر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کارخانه سیمان تهران

ایستگاه اتوبوس کارخانه سیمان تهران در شهر تهران، محله مشیریه و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه نجفی رستگار، زرین خواه شرقی، بین سازمان آب و سلیمی قرار دارد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس کارخانه سیمان تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس کارخانه سیمان تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کارخانه سیمان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بوعلی شرقی
  بزرگراه امام رضا، بلوار حسینی مزینانی، بوعلی شرقی
 • ایستگاه اتوبوس فروردین
  بزرگراه امام رضا، بلوار حسینی مزینانی، بین فروردین و بوعلی
 • ایستگاه اتوبوس بوعلی غربی
  بزرگراه امام رضا، بلوار حسینی مزینانی، بین ابوحمزه و معصومی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه اول سازمان آب
  بزرگراه نجفی رستگار، زرین خواه شرقی، سازمان آب، بین تاجیک و مقیسه
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه مسجد
  بزرگراه نجفی رستگار، زرین خواه شرقی، سازمان آب، بین کجوری و فرخی امندی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کارخانه سیمان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کارخانه سیمان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کارخانه سیمان ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه نجفی رستگار، زرین خواه شرقی، بین سازمان آب و سلیمی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo