info
عکس ایستگاه اتوبوس روبرو کیان آباد
category

ایستگاه اتوبوس روبرو کیان آباد اهواز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس روبرو کیان آباد

ایستگاه اتوبوس روبرو کیان آباد (ایستگاه اتوبوس) در اهواز و بلوار مدرس واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی اهواز امداد خودرو، فروشگاه همواره تخفیف مهر، تهیه غذا خلیج فارس، خدمات کشاورزی مروارید و کارواش دلفین قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس روبرو کیان آباد اهواز

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اهواز، ایستگاه اتوبوس روبرو کیان آباد اهواز است که در قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار مدرس است. ایستگاه اتوبوس روبرو کیان آباد اهواز محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اهواز می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

تاکسی تلفنی امین هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس روبرو کیان آباد اهواز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده روبرو کیان آباد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کیان آباد8
  اروند، بین نوزدهم و بیستم
 • ایستگاه اتوبوس کیان آباد4
  اروند، بین بیست و یکم و بیستم
 • ایستگاه اتوبوس کیان آباد3
  اروند، بین بیست و پنجم و بیست و چهارم
 • ایستگاه اتوبوس کیان آباد9
  اروند، بین بیست و چهارم و بیست و پنجم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس روبرو کیان آباد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس روبرو کیان آباد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس روبرو کیان آباد ندارد.
  neshan logo