عکس ایستگاه اتوبوس سیدالشهدا
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس سیدالشهدا (محله تهرانپارس غربی، تهران)

ایستگاه اتوبوس
4.0
1 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بلوار شاهد، ناهیدی - جشنواره، بین صادقی و سجده ای

موقعیت ایستگاه اتوبوس سیدالشهدا در محله تهرانپارس غربی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس سیدالشهدا (ایستگاه اتوبوس) در محله تهرانپارس غربی تهران و خیابان ناهیدی - جشنواره واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنجاه و چهار ایستگاه اتوبوس در محله تهرانپارس غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شهربازی و اسکیت امید شرق و همچنین شیرینی گل گله، ساندویچ کمال، آزمایشگاه جشنواره، آموزشگاه پارسیان و دبیرستان حربن ریاحی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو تهرانپارس، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سیدالشهدا

آدرس ایستگاه اتوبوس سیدالشهدا، شهر تهران، محله تهرانپارس غربی خیابان ناهیدی - جشنواره است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار شاهد، ناهیدی - جشنواره، بین صادقی و سجده ای است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس سیدالشهدا عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو تهرانپارس است. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس جشنواره قرار دارد.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس سیدالشهدا و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بلوار شاهد، ناهیدی - جشنواره، بین صادقی و سجده ای


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سیدالشهدا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس درمانگاه مریم
  بزرگراه شهید سلیمانی، بلوار خوشوقت
 • ایستگاه اتوبوس فلکه سوم
  فلکه سجادیه (سوم تهرانپارس)، بین بلوار خوشوقت و زفرقندی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه پرورشگاه
  بلوار شاهد، ناهیدی - جشنواره، بین فتاحی و اسفندانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سیدالشهدا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سیدالشهدا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سیدالشهدا ندارد.
  neshan logo