info
عکس ایستگاه اتوبوس چهارراه دانشجو
category

ایستگاه اتوبوس چهارراه دانشجو محله دانشجو، مشهد

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهارراه دانشجو

ایستگاه اتوبوس چهارراه دانشجو (ایستگاه اتوبوس) در محله دانشجو مشهد و بلوار معلم واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هفت ایستگاه اتوبوس در محله دانشجو مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آموزشگاه آرایشگری مردانه ناروَن، فست فود فرهنگ، فست فود رسگت نو، ایستگاه اتوبوس چهارراه دانشجو و کافی شاپ رامش قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این ایستگاه یکی از ایستگاه‌های اتوبوس خوب این منطقه می‌باشد.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه دانشجو مشهد

آدرس ایستگاه اتوبوس چهارراه دانشجو مشهد، شهر مشهد، محله دانشجو است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار معلم، بین معلم 36 و بلوار دانشجو بروید. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس چهارراه دانشجو مشهد عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف مشهد بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو هفت تیر قرار دارد. تاکسی ارس هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه دانشجو

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  Nadiya
  شنبه 22 مهر ماه 1402

  خط15رابیشترکنید

  12

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهارراه دانشجو واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آموزگار 52
  بلوار معلم، ابراهیم فخرایی
 • ایستگاه اتوبوس هفت تیر
  بلوار وکیل آباد، بین وکیل آباد 20 و 22
 • ایستگاه اتوبوس مهران 18
  بلوار دانش آموز، بلوار مهران
 • ایستگاه اتوبوس آموزگار 45
  بلوار آموزگار
 • ایستگاه اتوبوس آموزگار 46
  بلوار آموزگار
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 20 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارراه دانشجو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 20 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه دانشجو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارراه دانشجو ندارد.
  neshan logo