info
عکس ایستگاه اتوبوس حرم مطهر (شیرازی)
category

ایستگاه اتوبوس حرم مطهر (شیرازی) محله حرم مطهر رضوی، مشهد

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس حرم مطهر (شیرازی)

ایستگاه اتوبوس حرم مطهر (شیرازی) (ایستگاه اتوبوس) در محله حرم مطهر رضوی مشهد و آیت الله بهجت، آیت الله شیرازی (بالا خیابان) واقع شده است. این ایستگاه یکی از دو ایستگاه اتوبوس در محله حرم مطهر رضوی مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی کودکان، حرم مطهر امام رضا، نقاره خانه، مجموعه موزه های آستان قدس رضوی و پاساژ فیروزه و همچنین هتل طوبی، پارکینگ شماره یک حرم مطهر، دارالشفا، مسجد ملا هاشم اردبیلیها و رواق دارالحجه (بست شیخ طوسی) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس حرم مطهر (شیرازی) مشهد

آدرس ایستگاه اتوبوس حرم مطهر (شیرازی) مشهد، شهر مشهد، محله حرم مطهر رضوی است. این ایستگاه اتوبوس در آیت الله بهجت، آیت الله شیرازی (بالا خیابان) قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس حرم مطهر (شیرازی) مشهد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف مشهد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ون هایس اطمینان قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس حرم مطهر (شیرازی) مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده حرم مطهر (شیرازی) واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان شهدا
  شهید هاشمی نژاد
 • ایستگاه اتوبوس پایانه شهیدهاشمی‌نژاد
  شهید هاشمی نژاد
 • ایستگاه اتوبوس اداره بیمه
  شهید هاشمی نژاد، بین هاشمی نژاد 6 و 7
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس حرم مطهر (شیرازی) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس حرم مطهر (شیرازی) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس حرم مطهر (شیرازی) ندارد.
  neshan logo