عکس ایستگاه اتوبوس میامی 15
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس میامی 15 (محله پورسینا، مشهد)

ایستگاه اتوبوس
استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار مفتح شرقی، بین شهید کارگر راضی و میامی 17

موقعیت ایستگاه اتوبوس میامی 15 در محله پورسینا مشهد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس میامی 15 (ایستگاه اتوبوس) در محله پورسینا مشهد و کنارگذر بلوار مفتح واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله پورسینا مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازیافت پلاستیک نیاوران و همچنین ایستگاه اتوبوس میامی 12 قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میامی 15

آدرس ایستگاه اتوبوس میامی 15، شهر مشهد، محله پورسینا کنارگذر بلوار مفتح است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار مفتح شرقی، بین شهید کارگر راضی و میامی 17 واقع شده است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس میامی 15 عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف مشهد دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین شما می‌توانید آژانس پیام را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میامی 15، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار مفتح شرقی، بین شهید کارگر راضی و میامی 17


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میامی 15 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بازه شیخ
  بلوار مفتح شرقی
 • ایستگاه اتوبوس سخاوت 25
  بلوار مفتح شرقی، بلوار کرامت، سخاوت، بین سخاوت 25 و 27
 • ایستگاه اتوبوس سخاوت 22
  بلوار مفتح شرقی، بلوار کرامت، سخاوت، سخاوت 22
 • ایستگاه اتوبوس مفتح شرقی 6
  بلوار مفتح شرقی، بین میدان کرامت و شهید محور
 • ایستگاه اتوبوس فرهنگ سرای سلامت
  بلوار حر، شهید کارگر راضی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میامی 15 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میامی 15 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میامی 15 ندارد.
  neshan logo