info
عکس ایستگاه اتوبوس میامی 15
category

ایستگاه اتوبوس میامی 15 محله پورسینا، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میامی 15

ایستگاه اتوبوس میامی 15 (ایستگاه اتوبوس) در محله پورسینا مشهد و کنارگذر بلوار مفتح واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله پورسینا مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازیافت پلاستیک نیاوران و همچنین ایستگاه اتوبوس میامی 12 و پرس کارتون حسین زاده قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میامی 15 مشهد

آدرس ایستگاه اتوبوس میامی 15 مشهد، شهر مشهد، محله پورسینا است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار مفتح شرقی، بلوار مفتح واقع شده است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس میامی 15 مشهد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف مشهد دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین شما می‌توانید آژانس پیام را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میامی 15 مشهد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میامی 15 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بازه شیخ
  بلوار مفتح شرقی، بلوار مفتح، بین مفتح 22 و 24
 • ایستگاه اتوبوس پایانه شهید مفتح
  بلوار مفتح شرقی، شهید محور، بین شهید محور 3 و 4
 • ایستگاه اتوبوس سخاوت 25
  بلوار مفتح شرقی، بلوار کرامت، سخاوت، بین سخاوت 24 و 26
 • ایستگاه اتوبوس سخاوت 22
  بلوار مفتح شرقی، بلوار کرامت، سخاوت، سخاوت 22
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 31 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میامی 15 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 31 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میامی 15 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میامی 15 ندارد.
  neshan logo