عکس ایستگاه اتوبوس میامی 12
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس میامی 12 (محله ثامن، مشهد)

ایستگاه اتوبوس
استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار مفتح شرقی

موقعیت ایستگاه اتوبوس میامی 12 در محله ثامن مشهد را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس میامی 12 (ایستگاه اتوبوس) در محله ثامن مشهد و کنارگذر بلوار مفتح واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و نه ایستگاه اتوبوس در محله ثامن مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید مروارید و همچنین شرکت بستنی نمونه عطش، دیزی تراشی فیضی و ایستگاه اتوبوس میامی 15 قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میامی 12

ایستگاه اتوبوس میامی 12 در شهر مشهد، محله ثامن و کنارگذر بلوار مفتح قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار مفتح شرقی قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میامی 12 عبور می‌کنند، به نقاط مختلف مشهد بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس پیام قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس میامی 12 مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار مفتح شرقی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میامی 12 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سخاوت 32
  بلوار مفتح شرقی، بلوار کرامت، سخاوت، سخاوت32
 • ایستگاه اتوبوس پایانه میامی
  بلوار مفتح شرقی، بین شهید محور و شهید آرمون
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میامی 12 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402

  نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس میامی 12

  به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
   کاربر نشان
   یکشنبه 23 مرداد ماه 1401

   چرا نگه نمیداره اتوبوس اینجا

  • avatar
   shahsavan
   جمعه 01 بهمن ماه 1400

   ایستگاه بدون صندلی و سایبان فقط تابلو دارد

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میامی 12 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میامی 12 ندارد.
  neshan logo